Team

De medewerkers van Itinera zijn stuk voor stuk kritische, oplossingsgerichte denkers. Hun achtergronden en overtuigingen zijn divers, maar allen streven ze voor hetzelfde doel: een betere samenleving voor ons allemaal en voor onze kinderen.

Partijpolitiek engagement is onverenigbaar met het opnemen van een functie in Itinera. We streven altijd naar diversiteit binnen het instituut, een diversiteit van disciplines en profielen, zonder uitsluitingen en zonder dogma.

Wij staan open voor visies en voor nieuwe kandidaten. Alle aanwervingen gebeuren via een open vacature, via zeer gedegen selectie. Iedereen die op een onderbouwde en pragmatische wijze wil werken aan beleidshervormingen is bij ons welkom!

Ignaas Devisch

Ignaas Devisch

CEO
ignaas.devisch@itinera.team
Karel Volckaert

Karel Volckaert

COO
karel.volckaert@itinera.team
Ivan Van de Cloot

Ivan Van de Cloot

Hoofdeconoom
ivan.vandecloot@itinera.team
Jean Hindriks

Jean Hindriks

Senior Fellow
jean.hindriks@itinera.team
Johan Albrecht

Johan Albrecht

Senior Fellow
johan.albrecht@itinera.team
Simon Ghiotto

Simon Ghiotto

Fellow
simon.ghiotto@itinera.team
Joël Van Cauter

Joël Van Cauter

Fellow
joel.vancauter@itinera.team
Marc De Vos

Marc De Vos

Visiting Fellow
marc.devos@itinera.team
Liesbeth Defrancq

Liesbeth Defrancq

Office Manager
liesbeth.defrancq@itinera.team

Stagiairs

Annelies Minne
robin
astrid
michiel
mathis
Claire Duchêne
Tuur